Porady on-line
Jeśli masz problem z przemocą i szukasz pomocy dla siebie lub kogoś bliskiego - napisz do nas! Porady są udzielane anonimowo i bezpłatnie.

Doświadczam przemocy
Doświadczasz przemocy i chcesz dowiedzieć się co możesz zrobić aby wyjść z tej sytuacji?

Jestem świadkiem przemocy
Jeśli w otoczeniu obserwujesz zdarzenia przemocy to stajesz się świadkiem przestępstwa. Masz poczucie, że powinieneś coś zrobić, ale nie wiesz jak możesz pomóc?

Mówią, że stosujesz przemoc
Niezależnie od tego od jak dawna stosujesz przemoc, pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na podjęcie próby wyjścia z pułapki. Możesz nauczyć się żyć bez przemocy.

Krzywdzone dzieci
Potocznie twierdzi się, że „rodzicielskie lanie jeszcze nikomu nie zaszkodziło”, w pełni akceptując je jako metodę przynoszącą pozytywne efekty, ale krzywdzenie dzieci jest przemocą.

Instytucje w Wolskiej Koalicji
Drukuj

Poniżej znajduje się lista instytucji, które wchodzą w skład Wolskiej Koalicji na rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie:
  1. Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 37 „Bajkowy Świat” ul. Szlenkierów 8
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Jadwiga Wojciechowska
  2. Przedszkole nr 47 im. Mali Artyści ul. Krochmalna 1
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Bożena Wilczyńska
  3. Przedszkole nr 58 im. Czesława Janczarskiego ul. Batalionu „Pięść” 4
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Marzena Kierzkowska
  4. Przedszkole nr 62 ul. Szarych Szeregów 6
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Elżbieta Kwiatkowska
  5. Przedszkole nr 74 ul. Wolska 79
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Renata Walkiewicz
  6. Przedszkole nr 93 ul. Brożka 5
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Anna Zakrzewska
  7. Przedszkole nr 116 ul. Okopowa 31
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Bogumiła Gruszczyńska
  8. Przedszkole nr 118 ul. Nowolipie 31A
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Agnieszka Wróbel
  9. Przedszkole nr 124 ul. Dzielna 15B
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Stanisława Tyszkiewicz
  10. Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 127 im. Wandy Chotomskiej ul. Nowolipki 21A
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Agnieszka Stypułkowska
  11. Przedszkole nr 133 ul. Okopowa 7A
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Hanna Kolczyńska
  12. Przedszkole nr 134 ul. Leszno 24/26
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Anna Kasztelewicz
  13. Przedszkole nr 135 ul.Ringelbluma 1
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Ewa Beczek
  14. Przedszkole nr 136 ul. Dobiszewskiego 3A
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Beata Postek
  15. Przedszkole nr 172 im. Danuty Wawiłow ul. Żytnia 71
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Ewa Wenelczyk
  16. Przedszkole Integracyjne nr 209 ul. Deotymy 52
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Urszula Lesiewicz
  17. Przedszkole nr 234 ul. Ożarowska 59
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Maria Antoniak
  18. Przedszkole nr 237 im. Warszawskiej Syrenki ul. Tyszkiewicza 33
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Małgorzata Zarzycka
  19. Przedszkole nr 238 ul. Monte Cassino 5
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Renata Szyszka
  20. Przedszkole nr 253 im. „Akademia Pana Kleksa” ul. Antka Rozpylacza 2
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Anna Mazurek
  21. Przedszkole nr 263 ul. Miła 39
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Beata Makarewicz
  22. Przedszkole nr 269 ul. Smocza 22
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Agnieszka Jędrysiak
  23. Przedszkole nr 273 ul. Olbrachta 28
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Barbara Bratkowska - Marciniak
  24. Przedszkole nr 289 ul. Twarda 60A
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Anna Krysztofiak
  25. Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 310 ul. Brożka 17
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Dorota Chmurska
  26. Przedszkole nr 350 „Jaśminowy Gaj” ul. Wieluńska 12
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Bożena Pałyska
  27. Przedszkole nr 403 ul. Góralska 1
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Hanna Domagała
  28. Szkoła Podstawowa nr 26 im. Mirosława Biernackiego ul. Miedziana 8
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Paweł Prusik
  29. Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego ul. Płocka 30
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Katarzyna Kupiec
  30. Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sandora Petofiego ul. Grabowska 1
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Grażyna Lackowska
  31. Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej ul. Syreny 5/7
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Bożena Rutkowska
  32. Szkoła Podstawowa nr 148 im. Hugona Kołłątaja ul. Ożarowska 69
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Anna Strumińska-Doktór
  33. Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury ul. Żytnia 40
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Daniela Bartosiak
  34. Szkoła Podstawowa nr 221 im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej, ul. Ogrodowa 42/44
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Beata Urbanek-Żywica
  35. Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy ul. Esperanto 7A
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Ewa Chłosta
  36. Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego ul. Brożka 15
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Elżbieta Krużyńska
  37. Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima ul. Esperanto 5
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Grażyna Fehler
  38. Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 ul. Elekcyjna 21/23
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Magdalena Księżopolska
  39. Zespół Szkół Integracyjnych nr 71 im. Edmunda Bojanowskiego ul. Deotymy 37
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Magdalena Politańska
  40. Gimnazjum nr 45 im. Powstania Warszawskiego ul. Żelazna 71
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Anna Brzozowska-Karasek
  41. Gimnazjum nr 46 im. Szarych Szeregów ul. Kasprzaka 1/3
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Iwona Lisowska
  42. Gimnazjum nr 47 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Grenady 16
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Bożena Jarzyna-Kekusz
  43. Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II ul. Deotymy 25/33
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Marzena Małaszkiewicz
  44. Gimnazjum nr 50 im. Gen. Władysława Sikorskiego ul. Bema 76
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Zbigniew Wójcik
  45. Gimnazjum nr 51 im. Bolesława Prusa ul. Olbrachta 48/56
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Małgorzata Kuna
  46. CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia ul. Złota 58
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Teresa Wesołowska
  47. XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego ul. Platynowa 1
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Anna Szczepańska-Filipp
  48. III Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Sowińskiego ul. Rogalińska 2
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Barbara Zimińska
  49. XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta ul. Miła 26
    Osoba reprezentująca: Dyrektor –Grażyna Chludzińska
  50. XXIV Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida ul. Obozowa 60
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Ryszard Wojciechowski
  51. Zespół Szkół nr 6 ul. Zawiszy 13
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Marlena Zaborniak
  52. Zespół Szkół Fototechnicznych ul. Spokojna 13
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Grażyna Dobrzyńska – Klepacz
  53. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 14 ul. Leonarda 6/8
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Monika Duszak
  54. Stowarzyszenie Serduszko Dla Dzieci ul. Stalowa 18/25
    Osoba reprezentująca: Członek Zarządu – Jacek Niewiadomski
  55. Fundacja Mederi Al. Dzieci Polskich 20
    Osoba reprezentująca: Prezes – Joanna Cielecka - Kuszyk
  56. Caritas Archidiecezji Warszawskiej ul. Krakowskie Przedmieście 62
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Ksiądz Zbigniew Zembrzuski
  57. Fundacja Centrum Praw Kobiet ul. Wilcza 60 lok. 19
    Osoba reprezentująca: Przewodnicząca Zarządu – Urszula Nowakowska
    Członek Zarządu – Katarzyna Matuszewska
  58. Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym ul. Poznańska 13 m5
    Osoba reprezentująca: Prezes – Ewa Jagodzińska
    Skarbnik – Bolesław Michalski
  59. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Gniazdo” ul. Kasprowicza 37
    Osoba reprezentująca: Zarząd – Małgorzata Poręba i Hanna Krupa
  60. Komenda Rejonowa Policji Warszawa IV ul. Żytnia 36
    Osoba reprezentująca: Inspektor Komendant Rejonowy Marek Fidos
  61. XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza ul. Sienna 53
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Elżbieta Wysmołek
  62. Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka ul. Kasprzaka 19/21
    Osoba reprezentująca: Dyrektor - Renata Bublewicz
  63. LO im. Batalionu Zośka ul. Garbińskiego 1
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Barbara Ćwik
  64. Ośrodek Kultury im. Stefana Żeromskiego ul. Obozowa 85
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Bogusław Augustyn
  65. Dom Dziecka Nr 2 im. Janusza Korczaka ul. Jaktorowska 6
    Osoba reprezentująca: Dyrektor- Tadeusz Wolski
  66. XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika ul. Bema 76
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Albert Stoma
  67. Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny KOŁO ul. Dalibora 1
    Osoba reprezentująca: Dyrektor-Gertruda Zagoździńska
  68. Szkoła Podst. Nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej ul. Grzybowska 35
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Tomasz Ziewiec
  69. Zespół Szkół Nr 24 im. Stefana Bryły ul. Ks. Janusza 45/47
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Teresa Lesiak
  70. Zespół Szkół Samoch.i Licealnych Nr 2 ul. J.Pawła II 69
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Tadeusz Wojciechowski
  71. Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Nr 6 ul. Karolkowa 56
    Osoba reprezentująca: Dyrektor – Katarzyna Sieradzan
  72. Zespół Szkół Nr 7 ul. Chłodna 36/46
    Osoba reprezentująca: Dyrektor - Barbara Antczak
  73. Straż Miejska ul. Sokołowska 10
    Osoba reprezentująca: Naczelnik - Henryk Kulka
  74. Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 3 ul. Sołtyka 8/10
    Osoba reprezentująca: Dyrektor- Halina Matuszewska
  75. Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Nr 2 ul. Ks.Janusza 45/47
    Osoba reprezentująca: Dyrektor- Małgorzata Regulska
  76. Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli ul. Kocjana 3
    Osoba reprezentująca: Prezes Sądu-Magdalena Majewska
  77. Zespół Szkół Nr 32 im. K.K. Baczyńskiego ul. Ożarowska 71
    Osoba reprezentująca: Dyrektor- Eugeniusz Boksznajder
  78. Zespół Ognisk Wychowawczych ul. Stara 4
    Osoba reprezentująca: Dyrektor-Elżbieta Tatarowicz
  79. XXX Liceum Ogólnokształcące im. J.Śniadeckiego ul. Wolność 1/3
    Osoba reprezentująca: Dyrektor-Teresa Stępień
  80. Zarząd Oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Dzielnicy Wola m.st. Warszawy ul. Obozowa 63/65
    Osoba reprezentująca: Prezes Zarządu- Maria Bajorek
    V-ce Prezes- Ireneusz Szelągowski
Zobacz także
Pomoc w Twojej okolicy:
Policja
  • 112 (tel. alarmowy)
  • 997 (tel. alarmowy)
  • (22) 603 72 22 (tel. zaufania)
  • (22) 603 72 55 lub 56
    (dyżur telefoniczny – Wola)
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola
  • (22) 632 01 25
Ośrodek Interwencji Kryzysowej
  • (22) 837 55 59
Punkt Informacyjno – Konsultacyjny Dzielnicy Wola
  • (22) 631 26 92