Porady on-line
Jeśli masz problem z przemocą i szukasz pomocy dla siebie lub kogoś bliskiego - napisz do nas! Porady są udzielane anonimowo i bezpłatnie.

Doświadczam przemocy
Doświadczasz przemocy i chcesz dowiedzieć się co możesz zrobić aby wyjść z tej sytuacji?

Jestem świadkiem przemocy
Jeśli w otoczeniu obserwujesz zdarzenia przemocy to stajesz się świadkiem przestępstwa. Masz poczucie, że powinieneś coś zrobić, ale nie wiesz jak możesz pomóc?

Mówią, że stosujesz przemoc
Niezależnie od tego od jak dawna stosujesz przemoc, pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na podjęcie próby wyjścia z pułapki. Możesz nauczyć się żyć bez przemocy.

Krzywdzone dzieci
Potocznie twierdzi się, że „rodzicielskie lanie jeszcze nikomu nie zaszkodziło”, w pełni akceptując je jako metodę przynoszącą pozytywne efekty, ale krzywdzenie dzieci jest przemocą.

Porady on-line
Drukuj

Jeśli masz problem z przemocą i szukasz pomocy dla siebie lub kogoś bliskiego - napisz do nas! W ciągu kilku dni otrzymasz odpowiedź od specjalisty. Porady są udzielane anonimowo i bezpłatnie.

Ekspertem udzielającymi porad jest: Izabela Musiał - psycholog z Fundacji Centrum Praw Kobiet, specjalista ds. przemocy w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym Dzielnicy Wola.

Staramy się aby odpowiedzi docierały do Państwa jak najszybciej. Może się jednak zdarzyć, że trzeba będzie na nie poczekać kilka dni. Prosimy o cierpliwość.

Bardzo prosimy o uważne sprawdzenie, czy wpisany adres email jest poprawny, ponieważ w przeciwnym przypadku nie będzie możliwości przesłania odpowiedzi!

Dane uczestnika
Wpisz pytanie/opisz swój problem:*
E-mail na który chcesz odebrać odpowiedź:*
Podaj wynik działania:* (np.: 5 plus 9, należy wpisać 14)

(* oznacza pole obowiązkowe)
Pomoc w Twojej okolicy:
Policja
  • 112 (tel. alarmowy)
  • 997 (tel. alarmowy)
  • (22) 603 72 22 (tel. zaufania)
  • (22) 603 72 55 lub 56
    (dyżur telefoniczny – Wola)
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola
  • (22) 632 01 25
Ośrodek Interwencji Kryzysowej
  • (22) 837 55 59
Punkt Informacyjno – Konsultacyjny Dzielnicy Wola
  • (22) 631 26 92